לתכנון וייעוץ ראשוני
ABOUT

הסיפור שלנו

TERRANOVA היא איחוד כוחות מרגש של בעלי מקצוע מובחרים מתחום השיש והמטבחים.
מטבחי החוץ שלנו מיוצרים מאלומיניום משובח בהתאם לצרכי הלקוח ומחופים במשטחי פורצלן מרהיבים של חברת MATERIA האיטלקית, השילוב בין אלומיניום איכותי לבין משטחי הפורצלן, יוצרים שילוב מנצח והופכים את המטבחים שלנו לעמידים בכל תנאי מזג אוויר- מטבח חוץ אמיתי!

עבודות השיש נעשות במפעל שלנו באשדוד ובו הציוד המתקדם בעולם! לכל התקנת שיש מגיעים צוות מתקינים ותיק ומנוסה, מדידות השיש נעשות ע”י מכשיר מדידה מיוחד “PRO LINER” לדיוק מקסימלי ותוצאה מושלמת!

מטבחי הפנים של TERRANOVA יכולים להיות מיוצרים מאלומיניום או לחילופין מסוגי עץ שונים. כל העבודות מיוצרות לפי דרישת הלקוח “TAILOR MADE KITCHENS”

QUALITY

איכות

כסטנדרט, חברתינו דוגלת באיכות ללא פשרות.
כל העבודות עוברות בקרת איכות מחמירה וקפדנית במפעל היצור שלנו.

אתם מוזמנים לגלות סטנדרטים חדשים של איכות ודיוק.

RELIABILITY

אמינות

מה שסיכמנו גם נקיים – כוח ההצלחה תלוי באמינות שלנו כלפי לקוחותינו הן ברמת הסחורה שהובטחה ואספקתה. האני מאמין שלנו שלקוח מרוצה גם חוזר.

SERVICE

שירות

אנשי המכירות שלנו תמיד נכונים לתת מענה לכל לקוח במקצועיות ובסבלנות, יעוץ והתאמה אישית ולהציג את המוטיבים, המוצרים, החומרים, הצבעים, והטקסטורות. לרשות לקוחותינו אולם תצוגה חדש, מפואר ועדכני בסטנדרט בינלאומי – 2000 מטר של תצוגה מרהיבה.

בואו לראות ולהתרשם מהיופי, העוצמה ואולם תצוגה שכמוהו עוד לא נראה בארץ במשכננו החדש הנמצא באזור התעשייה כנות, בבניין “פולינוי מרכז הקרמיקה”.

CONTACT US

מוכנים להגשים את החלום?

השאירו פרטים ונחזור אליכם.

    FOLLOW US ON INSTAGRAM

    TERRANOVA@